731

Mobilné aplikácie a hry

Pracujme s vývojom hybridných aplikácii. Výhody hybridných aplikácií sú predovšetkým naprogramovaním jedného kódu a následne export do viacerých platforiem. Vývoj hybridných aplikácií šetrí predovšetkým čas a náklady klienta. Vývoj prebieha predovšetkým webovými jazykmi s využitím funkcií telefónu.

Tvorba mobilných aplikácií patrí k najnovším trendom posledného desaťročia. Priorita dneška je byť informovaný, mobilný a stále v kontakte so zákazníkmi ako aj na sociálnych médiách. Vývoj mobilných aplikácií sa neustále vyvíja. Možností využitia mobilných aplikácií sú neobmedzené, dajú sa využiť na zábavu, obchodovanie, výučba, práca, šport.

Vyvíjame mobilné aplikácie na mieru podľa potrieb zákazníka s efektom naštartovať či rozvinúť biznis.

 

unity

Tvoríme v UNITY 3D


Unity 3D je multiplatformový herný engine vyvinutý spoločnosťou Unity Technologies. Používa sa pre vývoj hier pre PC, konzoly, mobily a web.

​Unity poskytuje možnosti vývoja pre 2D aj 3D hry ľubovoľného žánru a zamerania. Okrem grafického prostredia pre tvorbu, podporuje aj tvorbu skriptov predovšetkým v jazyku C# a JavaScript.
drivefaster

Drive Faster


Prichádza nová 2D autová hra zdarma. Hra obsahuje plno nástrah, havárií, zrážanie miestneho obyvateľstva, niekoľko levelov pre ktoré je potrebné nahrať dostatočné skóre. 

V hre sa nachádzajú kamene, jamy, protiidúce autá či miestny ľudia.

Zobraziť na Google Play
jumpup

Jump Up


Vyskáčte po vežičkách a dostaňte sa čo najvyššie pre odomknutie ďalších modelov. Získajte čo najvyššie skóre a nenechajte sa pri tom zavaliť.
​Po dosiahnutí ďalšej úrovne sa Vám odomknú ostatné modely.

Zobraziť na Google Play